logo
Hurtownia, doradztwo i usługi TV-SAT
Kontakt
Sklep Stacjonarny
Godziny otwarcia
Pn-Pt 8:00 – 16:00

71 781 71 48

awpol@o2.pl

ul. Sokolnicza 7/17 paw. 21, 53-676 Wrocław

71 781 71 48

ul. Sokolnicza 7/17 paw. 21, 53-676 Wrocław

Góra

O firmie

Podczas realizowania  inwestycji budowlanych prędzej, czy później zetkniecie się Państwo z problemami dotyczącymi montażu instalacji antenowych naziemnych, TV SAT. Najczęściej problemy te powinno  się rozpatrywać już na etapie projektu lub dokonać montażu okablowania przy okazji zakładania instalacji elektrycznej.

Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zetknęliśmy się z wieloma firmami i inwestorami którzy  z powodu błędnego, lub nieprzemyślanego projektu instalacji, dobrania nieodpowiednich urządzeń, kabli lub nie wykonania takich instalacji wcale, poniosły duże straty finansowe. Musiały bowiem montować taką instalacje po zakończeniu budowy, wiązało to się z rozkuwaniem nowych elewacje i podłóg, oraz wierceniem świeżo pomalowanych ścian itp.
Projektowanie czy montaż instalacji antenowych w czasie prac elektrycznych jest bardzo dobrym momentem do nawiązania z nami współpracy. Wiele firm z Waszej branży trafia do nas z zapytaniami dotyczącymi projektowania, montażu, przebudowy, remontu różnorodnych instalacji antenowych i systemów monitorowania.
Nawiązując z nami  kontakt będziemy mogli służyć Państwu pomocą w zakresie:
** Doradztwa w sporządzaniu instalacji antenowych i systemów monitorowania. (GRATIS !)
** Doradztwa w doborze sprzętu do rodzaju instalacji lub istniejącego projektu (GRATIS !)

Zaspokajamy wszystkie potrzeby naszych klientów w doborze sprzętu od małych instalacji mieszkaniowych, domów jedno i wielorodzinnych, wczasowych, handlowych, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych, małych i dużych sieci kablowych i AZART.

Zajmujemy się montażem, doradztwem oraz projektowaniem instalacji anten zbiorczych i indywidualnych – TV i TV SAT.

W zakresie działalności handlowej jesteśmy przedstawicielami i partnerami handlowymi takich firm jak: TELKOM-TELMOR posiadającego na swoje wyroby znak ISO 9001 produkującego najsolidniejszy sprzęt do instalacji , oraz firm:  VECTOR,  TechniSat,  TRIAX . 

Sprzedajemy również osprzęt antenowy oraz urządzenia i akcesoria niezbędne do prawidłowego odbioru TV takich firm jak:  WISAT, TELKOM-TELMOR, VECTOR,TRIAX, TechniSat.

Sprzedaż

Autoryzowany partner firm: Telkom-Telmor, Wisat (Triax), Technisat, Vector, gwarantujący atrakcyjne ceny i pełną dostępność towarów.

Doradztwo

Gwarancja profesjonalnego i fachowego doradztwa w zakresie projektowania instalacji, oraz doboru sprzętu.

Projektowanie

GRATISOWA pomoc przy projekcie nowych instalacji antenowych RTV/SAT, oraz przebudowie i remoncie już istniejących.

Wsparcie

Każdemu klientowi oferujemy (GRATIS) wsparcie w doborze sprzętu niezbędnego do montażu w instalacjach RTV/SAT